Select Page

 

Čeprav se razmere niso bistveno poboljšale v primerjavi s sezono 2020/2021, ko Zimskega abonmaja nismo uspeli organizirati, smo v sezoni 2021/2022 vseeno poskusili. Z rahlimi težavami smo sestavili program (plakat zgoraj), ki je bil deloma dogovorjen, deloma pa bolj naša želja. Vrsta odpovedi nas je prisilila, da smo začeli šele v januarju, pa tudi potem smo izpeljali le prvo predstavo po programu. Ostale tri predstave  (z vrsto odpovedi in zamenjav) smo uspeli ponuditi naši publiki šele v marcu, in sicer 6. marca domačo predstavo Pet žensk.com, 13. marca je gostovala skupina KD Pavza iz Selnice ob Dravi s komedijo Skočiva pod odejo, 20. marca pa Dramšpil iz Ribnice s predstavo Dušan.

Zadovoljni smo, da smo Zimski abonma vendarle izpeljali, nekoliko manj smo zadovoljni z obiskom, ki je pač ustrezen aktualnim razmeram.

Kontakt

Gledališko društvo Kontrada Kanal
p.p. 25
5213 Kanal

tel.: 031 407 226

e-naslov:
agd@drustvo-kontrada.si

 

 

OBČINA