Select Page

Zbor članov društva 2020

 

Redni letni zbor članov Gledališkega društva Kontrada Kanal smo – zaradi epidemije koronavirusa – opravili dopisno.  Za nas je bila to povsem nova in nepreizkušena pot; lotili smo se je z mešanimi občutki, na koncu pa se zdi, da je vse skupaj čisto dobro izpadlo.

Vse gradivo in tudi predloge Upravnega odbora, ki se je sestal še pred začetkom karantene, smo po e-pošti poslali vsem članom 16. marca 2020. Člani so potem imeli čas do 20. marca 2020 za debato, predloge in dopolnitve oz. za  izjavo, da se s poslanim gradivom strinjajo. Nato je delovno predsedstvo (ki so ga člani potrdili) pregledalo povratne informacije (odzvalo se je 37 članov) in ugotovilo, da so poročila o delu organov sprejeta, plani potrjeni, prav tako tudi predlog, da se Francu Krnelu podeli naziv častnega člana.

Na podlagi tega je bil sestavljen tudi zapisnik, ki ga bomo formalno zaključili s podpisom overiteljev ob koncu karantene.

 

Zapisnik zbora članov društva 2020

Kontakt

Gledališko društvo Kontrada Kanal
p.p. 25
5213 Kanal

tel.: 031 407 226

e-naslov:
agd@drustvo-kontrada.si

 

 

OBČINA