Select Page

Občinska proslava 2019

Letošnja občinska proslava (25. 4. 2019 ob 19.00 v Kulturnem domu v Desklah) je bila po dolgem premoru spet v rokah Gledališkega društva Kontrada Kanal.

Zaznamovali smo jo s 150-letnico čitalništva v Kanalu; rdečo nit je predstavljal čitalničar (Slavko Jereb), nastopali pa so še vrtec kanal, Ksenija Krnel, MPZ Kazimir Nanut in folklorna skupina iz Kala nad Kanalom. Proslavo sta oblikovala Severin Drekonja in Primož Božič, ki jo je tudi vodil; utemeljitve ob podeljevanju nagrad je brala Valentina Dugar, za scensko podobo pa sta  skrbela Simeon Kodelja in Simon Leban.

Na koncu lahko rečemo, da smo z opravljenim delom več kot zadovoljni.

Kontakt

Gledališko društvo Kontrada Kanal
p.p. 25
5213 Kanal

tel.: 031 407 226

e-naslov:
agd@drustvo-kontrada.si

 

 

OBČINA